W tym roku, pierwszy raz biorę udział w akcji Andrzeja Tucholskiego Share Week 2019.
Blogerzy polecają blogerów – to fantastyczny projekt!

Share Week 2019

Share Week 2019

Ola Gościniak 

Bez Oli nie byłoby mojego bloga. Może istniałby nadal jedynie w mojej głowie, ale udało mi się go postawić dzięki jej stronie. To właśnie ona przeprowadziła mnie przez ciemnie zakamarki WordPressa, nauczyła mnie niemal wszystkiego. To filmiki Oli pomogły mi uporać się z założeniem strony, od wykupienia domeny i hostingu, poprzez wtyczki, czcionki, po wybór kategorii i założenie Disqusa. Interaktywna grupa na FB to kopalnia wiedzy i przez pierwsze miesiące pracy nad blogiem korzystałam bezustannie z informacji pojawiających się tam. To moje miejsce do szukania odpowiedzi. 

Share Week 2019

Agnieszka Świetlik

To proste, Agnieszka pokazuje na swoich kanałach, jak żyć szczęśliwie. Przede wszytkim mobilizuje. Mobilizuje, jak nikt inny do zatrzymania się i wsłuchania w swój organizm, do zadbania o swoje zdrowie. Ponadto podróżuje w rytmie slow, gotuje zdrowo i po wegańsku, stara się żyć w zgodzie z trendem zero waste. Jej filozofia życia jest mi bliska sercu. A na dokładkę kocha psy – cóż więcej mogłybyśmy mieć ze sobą wspólnego? Blog Agnieszki to droga do zdrowego ciała i ducha.

Share Week 2019

Aleksandra, Michał i Luśka

Czymże byłoby moje zestawienie bez obecności w nim Luśki, psiego podróżnika? To fajowa ekipa przecierająca szlaki. Są inspiracją do sięgania po więcej, do jeżdżenia z psem dalej. Pokazują, że się da. Pokazują, jak podróżować z czterema łapami, by każdy był szczęśliwy w drodze. Udowadniają, że pies wcale nie musi ograniczać i nie musimy rezygnować ze swoich podróżniczych marzeń, jeśli w naszym domu pojawi się futrzak. Na ich blogu odkryjesz podróżnicze i psiolubne perełki.

Wywiad z Aleks, pierwszy z cyklu „Pies w podróży”, możesz znaleźć na moim blogu. 


Oczywiście zaglądam jeszcze w wiele innych miejsc, ale na inne blogi przyjdzie czas w przyszłym roku. Te pochłonęły mnie w ostatnim czasie całkowicie…

A ciebie kto inspiruje? Poczytam z wielką przyjemnością.